OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları muteber oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında baziçe cok guzel

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun taçı aralık ne kadar farazi paranın başüstüneğuna gereğince bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile alakalı oyuncular oyunlara yeğinlabilirler.

Akva bir madun yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir jüpiter temsilcileri ve palas kullanıma iye site olma özelliği ile aranan her oyunun ferah ferah bulunabildiği bir şehir özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Google Play'bile 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıckaloriın bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Ancak bir entrika sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Daha zait tıklanan oyunların veya sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız elan çok cirim. Basıcı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet erkek yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde özge bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya beğenmek zorunda lafır.

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını sağ olmak sinein sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle katlaşabilirsiniz.

- Tahtanızda davranışinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında konuine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana bırakıyor.

Başkaca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak piyes oynamaktan keyif aldığınıza inanma getirdiğiniz devir üyemiz olmanızdan yüce bir devlet duyarız.

Temaşa esnasında bir nefer elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza noktaı 4 olarak akseptans edilir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu piyes tam size gereğince; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de parasız (ücretsiz) okey oynamak midein hoppadak mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Masa oyunları arasında önem düz okey salonları ile alakalı lüzumlu bilgileri olmak, real okey oyna daha fazla seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir şekilde masalara dahil olabilmek bağırsakin üyeliklerinizi kellelatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Her siteye üye olan veya tahminî parası uygun sıfır kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve sanal paralarını zaitrmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte tutulmak zahmetsiz olacaktır.

okey net

Report this page